Ilustračná foto

Cez víkend vyhasol v Nitrianskom kraji život otca dvoch malých detí. Nešťastie sa udialo potom ako sa na motorke nevyhol čelnej zrážke s osobným autom. O udalosti informovali noviny.sk. 

K tragickej dopravnej nehode došlo medzi Vrábľami a Veľkým Lapášom, keď sa 38-ročný motocyklista vracal z pohrebu svojho kamaráta. Osobné motorové vozidlo viedla 76-ročná vodička, ktorá mala podľa svedkov riskantne predbiehať niekoľko pred ňou idúcich áut. Na rovnej ceste tak vletela so svojim autom rovno do jazdnej dráhy motorkára.

“76-ročná vodička sa pri predchádzaní vozidiel zrazila s 38-ročným motocyklistom,” potvrdila informácie Božena Bruchterová, hovorkyňa KR PZ Nitra pre noviny.sk. 

Podľa informácií sa ešte mladý motocyklista Marián snažil ísť ku krajnici, no i napriek veľkej snahe sa už čelnej zrážke s vozidlom nedokázal vyhnúť. Vodička osobného auta zostala zakliesnená v zdemolovanom aute a so záchranármi komunikovala. Bolo ju však potrebné z vozidla vyslobodiť za pomoci hydraulického zariadenia.

Zdroj: noviny.sk | Ilustračná foto: depositphotos.com