Podľa dostupných informácií sa pri nehode, ktorá sa stala v ranných hodinách zranilo niekoľko osôb ťažko, no väčšinou ide o ľahké zranenia.

V sobotu ráno sa na ceste I/61 prevrátil autobus idúci medzi obcami Bučany a Trakovice. Zranených previezli do nemocníc v Trnave, Galante a v Piešťanoch. Jedna osoba utrpela vážne zranenia a previezli ju vrtuľníkom do nemocnice v Bratislave.

Ako informuje Trnavský hlas, štyri osoby utrpeli ťažké zranenia, 14 cestujúcich sa zranilo stredne ťažko a väčšina ľudí skončila s ľahkými poraneniami. Kedže vo Fakultnej nemocnici v Trnave stále prebieha diagnostikovanie všetkých zranených z autobusu, presný počet zranených a ani ich rozsah nie je známy.

Trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová informovala, že pri nehode neprišiel o život nikto z cestujúcich. Taktiež nemuseli nikoho z autobusu vyťahovať s pomocou hasičov. Autobus pravdepodobne v dôsledku šmyku narazil pravou prednou časťou do svahu a prevrátil sa na bok. Viezlo sa v ňom 52 osôb. Cesta bola na niekoľko hodín uzavretá a premávku tam riadila polícia. Ak ste boli svedkom nehody, neváhajte a prihláste sa na linku 158, polícia totiž žiada všetkých svedkov, ktorí by mohli pomôcť pri vyšetrovaní.

Zdroj: trnavskyhlas.sk | Foto: Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.