Prípad, ktorý sa stal nedávno pri Novej Ľubovni, pobavil množstvo Slovákov. Dievčatku zmizol psík, no za zlodejov označilo priamo policajtov. Neváhalo ich dokonca nahlásiť.

Pri Novej Ľubovni došlo k naozaj netradičnej udalosti, pri ktorej si dievčatko myslelo, že mu policajti ukradli malého psíka. Začalo sa to všetko v momente, keď rekreační športovci oznámili hliadke, že pri lyžiarskej bežkárskej trati sa nachádza malé premrznuté šteniatko. Po tom, ako policajti našli psíka schúleného pod stromom v snehu, neváhali a ihneď ho zobrali so sebou.

Keď hliadka so psíkom prechádzala cez neďalekú obec, všimlo si ju dievčatko, majiteľka zatúlaného šteniatka. Akonáhle zbadalo, kto jeho malého kamaráta drží na rukách, v momente zavolalo na číslo 150 s tým, že mu policajti ukradli psa. Príslušníci sa na tomto telefonáte zabavili a následne s radosťou bielu guličku odovzdali pravej majiteľke. Keďže sa takýto kuriózny prípad nestáva často, na profile polície má už viac ako 2 000 lajkov, čo svedčí o tom, že Slovákov príspevok naozaj pobavil.

Zdroj/Foto: FB/Polícia SR/pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.