Internetom v týchto dňoch koluje príspevok, ktorý jednu časť Slovákov rozosmial, iných ešte viac pobúril. Budete sa po prečítaní príspevku od administrátora facebookového profilu smiať alebo zúriť? 

Len pred pár dňami sa stala na diaľnici neďaleko Bratislavy dopravná nehoda, ktorá vyvolala vášne po celom Slovensku. Niektorí vodiči však nenechali svoje reakcie len pre seba, no podelili sa s nimi aj verejne na sociálnej sieti, kde má polícia Slovenskej republiky svoju oficiálnu stránku. Pod príspevkom dopravnej nehody sa tak rozbúrila ostrá diskusia o tom, či bola práca kompetentných dosť rýchla a efektívna a či robili všetko, čo bolo v ich silách. Jeden z nespokojných Slovákov, ktorý 6-hodinové odstraňovanie nehody nechápe, sa pod príspevkom vyjadril kriticky na účastníkov, ktorí pri nehode pomáhali. Problémom na tomto úseku však nebol len havarovaný a prevrátený kamión, ale najmä vytečená nafta na vozovke.

Petrovi sa aj napriek tomu dlhé odstraňovanie následkov nepozdávalo a preto napísal komentár: “Za 6 hodín nevedieť sprejazdniť diaľnicu – to chce naozaj schopného veliteľa akcie.” Onedlho mu však odpísal administrátor stránky, ktorý svojou reakciou pobavil veľkú časť Slovákov. “Všetci to zdržiavali naschvál, aby celé Slovensko mohlo spoznať majstra Petra z Dolného Kubína, ktorý by sťa dvoma rukami celú naftu preniesol a palcom na nohe posunul vraky a zvodidlá, ba až o hodinu by tade mohli lietať lietadlá”.

Nie všetkým sa ale reakcia administrátora páčila a preto sa niektorí ľudia vyjadrili voči polícii a tomuto príspevku znova kriticky. Je ale jasné, že administrátor sa udržal nad vecou, čo sa mu aj podarilo. Aký názor máte vy? Je to podľa vás trochu cez alebo v poriadku?

Zdroj/Foto: Facebook/Polícia SR

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.