Nie vždy je všetko presne také, ako sa prezentuje v médiách alebo prostredníctvom politikov. Svoje o tom vie aj mladý Slovák, ktorý sa so skúsenosťou pri hľadaní práce na východe podelil na sociálnej sieti. Realita je naozaj veľmi smutná.

Na Slovensku počúvame stále viac o tom, ako tu klesá nezamestnanosť, pričom politici sa týmito svojimi ,,úspechmi” neboja vôbec chváliť  Podľa štatistík lámeme historické rekordy, pretože v našej krajine nebola nezamestnanosť nikdy taká nízka. Každý má však na túto problematiku vlastný názor. Svoje o tom na rovinu povedal aj Slovák žijúci na východe.

Nahnevaný muž určite nie je z tých, ktorí by pracovať nechceli alebo nepotrebovali. Mladí ľudia sú dnes síce vyberaví, no na druhej strane sa nájdu zamestnávatelia bažiaci doslova po tom, aby svojich pracovníkov stiahli z kože. Príspevok mladého Slováka ohľadom fungovania tohto štátu a poukazujúci na to, že je situácia v praxi úplne iná než politici prezentujú, vyvolal vlnu kritiky. Čo na jeho slová poviete vy?

Zdroj: FB/Pracujúca chudoba | Foto: Pixabay/Wikipedia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.