Nitrianskym gangom, ktorý znepríjemňuje život celému mestu, sa zaoberá aj známa redaktorka Kristína Kövešová. To, čo sa podarilo markizáčke, dodnes nedokázala ani polícia. 

Redaktorka Televízie Markíza Kristína Kövešová, ktorá doslova riskuje svoj život kvôli novinárskej práci, sa išla nedávno pozrieť do Nitry, kde dlhodobo úraduje zlodejský gang. Túto dobre organizovanú skupinu nejaký čas sledovala a dokonca sa jej podarilo vypátrať totožnosť neprispôsobivých občanov terorizujúcich nielen zákazníkov, ale najmä predavačov v obchodnom centre.

Políciu, ktorá si so zlodejmi doteraz nevedela dať rady, tak svojim pátraním predbehla Kristína. Práca odvážnej redaktorky je celkovo v poslednom čase omnoho prospešnejšia ako práca polície. Jej nevýhodou je však to, že takýchto ľudí nedokáže sama trestať, len nám ich ukazovať.

Kövešová je natoľko nebojácna, že zistila identitu členov gangu, a dokonca k nim prišla i na návštevu. Namiesto odpovedí, ktoré chcela dostať, ju ale kriminálnici napadli. Celú reportáž a nové informácie o tejto zlodejskej mafii si napokon môžete pozrieť vo videu.

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.