Súkromný prepravca RegioJet má pre Slovákov výbornú správu. Na dovolenku už nebudete musieť ísť autom, to budete môcť pokojne nechať doma. Nová linka očakáva obrovský úspech. 

Keďže minulý rok počas leta zaznamenal súkromný prepravca RegioJet mimoriadny úspech autobusovej linky z Bratislavy do Chorvátska, ktorá bola testovacia, počas nasledujúcej sezóny sa rozhodol v trende pokračovať. To ale nie je všetko, počet jázd sa v lete 2018 zdvojnásobí.

Slováci sa tak autobusom priamo z Bratislavy dostanú do Chorvátska už nielen cez víkendy, ale aj cez týždeň. Odchod tejto linky zo Slovenska bude v utorok a v stredu z Chorvátska. Ak sa táto preprava rozbehne ešte viac, ako sa očakáva, RegioJet nevylučuje ani to, že súčasne vyštartujú zo Slovenska naraz dva autobusy. Dovolenkári, ktorí si v lete chodia oddýchnuť do Chorvátska, tento spoj určite ocenia, pretože namiesto šoférovania si môžu v autobuse oddýchnuť.

Súkromná spoločnosť RegioJet v poslednej dobe cestujúcich príjemne prekvapuje, nakoľko stále pridáva nové linky. Uvidíme, čim nás prepravca poteší nabudúce.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: FB/RegioJet SK

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.