Slováci majú dôvod na radosť, spoločnosť RegioJet im splnila veľké želanie. V ponuke je nové spojenie, ktoré využije určite množstvo ľudí. Kam sa ním dostaneme? 

Množstvo Slovákov, ktorí radi cestujú, majú dôvod na radosť. Známy dopravca RegioJet vypočul ich prosby a vytvoril nové spojenie. Ide konkrétne o linku medzi Bratislavou a Budapešťou, kde množstvo Slovákov cestuje na letisko. Vdaka nej si tak budete môcť auto nechať na Slovensku a pohodlne sa odviezť až na letisko v Madarsku. Autobusy tejto spoločnosti budú štartovať každý deň ráno o 3.15 hodine, pričom príchod z nášho hlavného mesta do Budapešti bude o 6.45 hodine. V opačnom smere pôjde autobus o 10.15 hodine a v Bratislave vystúpite o 14.15 hodine.

Spoločnosť očakáva o nové spojenie veľký záujem, a to najmä u obyvateľov Bratislavy, ktorí si ho doslovne vyžiadali. Dopravca tiež sľubuje, že pokiaľ sa linka uchytí, je možnosť zavedenia aj ďalších spojov v iných časoch. Lístky z Bratislavy do Budapešti sú už v predaji a kúpiť sa dajú cez webovú stránku dopravcu, ale aj na predajných miestach RegioJetu a Student Agency.

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/RegioJet

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.