Známa a obľúbená redaktorka Markízy Kristína Kövešová sa rozhodla s kamerou navštíviť nielen východ Slovenska, ale aj Máriu Troškovú a jej rodinu. Namiesto odpovedí na otázky sa však dočkala studenej sprchy, nadávok či vyhrážok. A to  stále nebolo všetko!

Ešte pred pár dňami bola matka Márie Troškovej pre médiá zhovorčivejšia, nebránila sa ani slovám o vzťahu Vadalu s jej dcérou. Pre Nový Čas sa vyjadrila, že boli do seba zamilovaní a spolupracovali aj ako obchodní partneri. Ich vzťah podľa slov matky skončil po tom, ako si Vadala našiel inú ženu a vzal si ju. Dôvod jeho svadby bol vraj majetok a s Máriou stále plánoval budúcnosť. Aj keď Vadala žije na Slovensku a jeho zákonitá manželka v Taliansku, Trošková to neakceptovala a románik s Talianom ukončila.

Rodinu Márie Troškovej sa rozhodla množstvom otázok navštíviť Kristína Kövešová, ktorá na ne chcela ľuďom v tejto krajine priniesť odpovede. Avšak len pár sekúnd po tom, ako sa cez zvonček predstavila, sa na ňu začala liať voda a neminuli ju ani vyhrážky o polícii. To ale nebolo všetko, na čo sa rodičia Troškovej zmohli. O chvíľu neskôr zbadal redaktorku Troškovej otec, ktorý neváhal jej a kameramanovi nadávať, vyhrážať sa a dokonca ich aj napadol.

Napriek tomu, že Kövešová prišla v pokoji kvôli profesionálnemu rozhovoru, musela si vypočuť naozaj hrubé slová. ,,Čo chcete? Choďte do pi*e,“ rozčuľoval sa otec Troškovej, ktorý chvíľu nato začal po kameramanovi a redaktorke hádzať kamene. K tomu všetkému z balkóna vykrikovala mama Troškovej. „Ja ťa zabijem, ty hajzel poj*baný,“ všetko toto je zaznamenané aj v reportáži, ktorá bola odvysielaná v televíznych novinách v pondelok 26. marca.

Rodina Troškovej sa síce k celej veci vyjadrovať odmieta, Michalovčania ale vedia o Márii svoje. Mnohí z nich sú ochotní hovoriť, no len anonymne, pretože sa boja o život. Jeden Michalovčan dokonca pre Markízu na kameru priznal aj to, že Mária bola postrčená k premiérovi Ficovi na to, aby mohli Taliani robiť svoj biznis.

Zdroj: Markíza | Foto: videoarchiv.markiza.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.