Vyšetrovanie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej začína naberať na obrátkach. Len deň po tom, ako prokurátor komunikoval s médiami a priniesol nové zistenia o vražde, začala polícia opäť konať.

Podľa informácií, ktoré uvádza portál cas.sk, polícia momentálne zasahuje v okolí Veľkej Mače. Špeciálne jednotky prehľadávajú les a okolie domu zavraždených, na mieste by mali byť aj dva policajné autobusy. Z lesa je počuť štekot policajných psov.

Prokurátor len pred niekoľkými hodinami povedal, že je jasný deň aj čas, kedy bola mladá dvojica zastrelená. Podrobné informácie však pre vyšetrovanie zverejnené nie sú a celé Slovensko si musí na ne ešte nejaký čas počkať. Vyšetrovatelia ale dokázali zdokumentovať približný pohyb páchateľa, čoho následkom je akcia v okolí Veľkej Mače.

Prokurátor tiež potvrdil, že išlo o vraždu na objednávku, pričom nie je nutné nájsť len vraha, ale aj objednávateľa. Na objasnenie tohto činu bol vytvorený najväčší vyšetrovací tím, aký kedy Slovensko malo. Počas vyšetrovania bolo za mesiac podrobených výsluchu asi 200 svedkov, ktorí majú dopomôcť k nájdeniu spravodlivosti.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.