Toto je ako zo zlého sna. V Novom Meste nad Váhom mali bez dôvodu na skupinku ľudí zaútočiť cudzinci. Všetci skončili v nemocnici.

Ako informuje portál noviny.sk, nepochopiteľný útok sa odohral v Novom Meste nad Váhom. Mladí Rumuni, ktorí prišli na Slovensko za prácou, mali pred nočným klubom surovo napadnúť štyroch ľudí – taxikára, mladý pár a náhodný okoloidúci. Rumuni vraj bezdôvodne zaútočili na skupinku pred podnikom. “Jeden pribehol a zozadu udieral môjho partnera do hlavy, potom pribehli ostatní a začali ho kopať. Ani na toho taxikára žiadny dôvod nemali – len ho zhodili na zem a začali ho kopať,” povedala napadnutá žena pre noviny.sk.

Tá chcela partnera ochrániť pred ďalším útokom, tak si na neho ľahla, ani to však Rumunov nezastavilo a kopali ďalej. Obete previezli do trenčianskej nemocnice, Ivan z Piešťan dopadol najhoršie. Mal otras mozgu a dočasnú stratu zraku.

Polícia už zadržala 15 Rumunov.  “Sudca vzal obvinených do väzby, aby neušli, neovplyvňovali svedkov a nepokračovali v páchaní trestnej činnosti,” vyhlásil hovorca krajského súdu Michal Turák pre noviny.sk.

Zdroj: noviny.sk | Foto: youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.