Diváci, ktorí majú radi zvieratá sa majú na čo tešiť. V televízii im pribudne nový kanál, ktorý ich zavedie do ríše zvierat. Unikátny obsah poskytne aj zákulisné zábery zo života zvierat, ktoré by sme inak nikdy nevideli. 

Televízni fanúšikovia sa môžu začať tešiť, na Slovensku pribudne ďalší televízny kanál, informuje zive.sk. Rozšírenie ponuky prinesie spoločnosť MP – Media Production, ktorá získala licenciu od slovenského regulátora pre program Park TV. Stanica bude dostupná nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Ide konkrétne o zvierací kanál, ktorý bude samozrejme platený, no vysielať sa bude napríklad aj naživo zo ZOO.

Park TV chce ponúkať aj obsah zo zahraničia, parkov, či ZOO. Diváci tak budú môcť vidieť zábery, ktoré nikdy predtým nevideli. Kŕmenie či čistenie zvierat budú tak môcť už odmalička vidieť aj naše deti. Stanica chce šíriť aj doplnkové služby cez HbbTV, čo je spojenie televízie s internetom. Súčasťou vysielania budú nielen informácie o zvieratách a ich živote, ale aj kvízy a interaktívne prvky. Signál tejto televízie bude dostupný cez Sitel. To, ktorý operátor tento program do svojej ponuky zaradí zatiaľ nie je známe. Do projektu sa chce zapojiť aj Wild Park, Zveropark alebo ZOO Park, s ktorými stanica momentálne ešte rokuje.

Na Slovensku môžu podobný program sledovať diváci na stanici Mňau TV, ktorá ponúka podobný obsah. Presný dátum, kedy sa tohto nového programu dočkáme však nie je ešte známe.

Zdroj: zive.sk | Foto: Pixabay