Otrasný prípad šokuje celé Slovensko. Len pred pár dňami zverejnila Televízia Markíza príspevok o majiteľoch psov, ktorým záhadne miznú ich miláčikovia. Keď majiteľke doniesli pozostatky jej psa, skolabovala!

Facebookom koluje príspevok, ktorý ľuďom trhá srdce. Zverejnila ho stránka SOS linka pre zvieratá v núdzi, ktorá píše o fenke aljašského malamuta. Tú podľa informácií ukradli rodine, v ktorej roky žila šťastný život. Aby toho nebolo málo, psíka surovo zabili a pravdepodobne aj skonzumovali. Všetko sa to stalo na východe Slovenska, kde zvyšky psíka našli policajti. Rodina z Uhroviec pri Prešove, ktorá si sučku Ninu adoptovala ako 6-týždňové šteniatko je z tejto udalosti zdrvená a majiteľka dokonca skolabovala. Pes bol členom rodiny neuveriteľných 11 rokov a to až do osudného momentu, kedy im navždy zmizla.

Policajti rodine doniesli psiu kožu, ktorú našli v Chminianskych Jakubovanoch. Ľudia z okolia sú zdrvení, toto nie je jediná rodina, ktorej pes v tomto čase zmizol. Ostatní majitelia sa tiež boja najhoršieho a na to, čo je s ich psom nechcú ani pomyslieť.

Celý príspevok aj s fotkami nájdete >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/SOS linka pre zvieratá v núdzi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.