Obrovský strach zažila len pred pár hodinami rodina mladíka, ktorý si chcel siahnuť na život. Do pozoru sa postavili nielen policajti a záchranári, ale aj dobrovoľníci, ktorí po ňom v noci pátrali. Ako to nakoniec skončilo? 

Polícia a záchranári z Obvodného oddelenia v Turzovke mali v noci zo stredy na štvrtok plné ruky práce. Počas noci pátrali aj s dobrovoľnými hasičmi z Korne a občanmi po 19-ročnom nezvestnom mladíkovi zo Staškova. Ten v noci odišiel z domu, pričom tam nechal list na rozlúčku. Rodina zostala v šoku, pretože mali podozrenie, že chlapec sa rozhodol spáchať samovraždu. Ľudia ihneď na to začali prehľadávať okolie železničnej trate, keďže tam bol predpoklad, že mladík chce takto skončiť svoj život.

Našťastie sa polícii podarilo chlapca nájsť asi o 01.00 hodine v noci na koľajisku. Chlapec bol pri vedomí a ihneď mu bola poskytnutá lekárska pomoc. Tento prípad našťastie skončil dobre a nikomu sa nič nestalo. V poslednom čase sa ale množstvo mladých ľudí rozhodne skoncovať svoj život, čo podľa odborníkov nie je správnym riešením. Ľudia, ktorí majú problémy a majú podobné zmýšľanie, by sa mali obrátiť na linky 116 111 alebo 055/622 2323, kde im vždy radi pomôžu.

Zdroj/Foto: Facebook/Polícia SR, freepik ilustračná