Hasiči, ktorí pomáhali pri odstraňovaní dopravnej nehody na Záhorí, sa spýtali vodiča posýpacieho auta, prečo posýpa cesty tak málo a nedostatočne. Jeho odpoveď vás ale totálne odrovná a zostanete v šoku!

Na povrch vyplávala pravda, ktorú asi nikto zo Slovákov nemal vedieť. Dňa 1. decembra sa na Záhorí stala dopravná nehoda, ktorá bola spôsobená neupravenou vozovkou, pretože bola celá pod ľadom. Auto dostalo šmyk a prevrátilo sa na bok. Pri nehode boli všetky záchranné zložky, ktoré ľuďom pomáhali. V tom momente išlo okolo miesta nehody posýpacie auto, ktoré robilo svoju prácu, no má to jeden háčik. Hasiči si všimli, že auto neposýpa cestu v takom rozsahu, ako by malo, a preto sa spýtali vodiča, prečo takéto nebezpečné cesty neposýpa viac. Vodičova odpoveď vás šokuje a nepríjemne prekvapí. S touto skúsenosťou sa rozhodol podeliť Slovák, ktorý bol na mieste nehody a svedkom celej udalosti. Kedže ho odpoveď o posýpaní našich ciest šokovala a nie je to podľa neho normálne, chce aby o tom vedelo čo najviac ľudí.

“Poprosím o zdieľanie. Je tento štát normálny? Dňa 1.12 o cca 22:00 hod. sa stala nehoda medzi Brezovou pod Bradlom a Hradom pod Vrátnom. Auto s pasažiermi dostalo šmyk na lade a prevrátilo sa na bok. Na mieste boli záchranné zložky – hasiči. V tom okolo išlo posýpacie auto a hasiči sa vodiča opýtali, prečo tak málo posýpa cestu. Vodič šokujúco odpovie, že keď posýpajú moc, strhávajú im to z prémií na výplate,” napísal vo facebookovej skupine Nekŕmte nás odpadom.

Tento príspevok na sociálnej sieti už stihol rozpútať ostrú diskusiu o tom, prečo niekto šetrí na našej bezpečnosti a životoch. Ľudia sú rozčúlení a tento stav je pre nich neprijateľný. Čo na to hovoríte vy?

Zdroj/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.