Hoci si mnohí z nás myslia, že slovenské potraviny sú zárukou kvality, nie vždy to je pravda. Stále častejšie sa objavujú výrobky, ktoré nie sú vhodné na konzumáciu a môžu spôsobiť vážne problémy. Takým je aj tatranské mlieko značky Tami. Pozrite sa, čo v ňom bolo nájdené!

Neuveriteľné, čo našla Lýdia v slovenskom mlieku. Na spodu krabice sa nachádzalo niečo, čo tam určite byť nemá, a vraj sa to podobá plesni. Najhoršie však je, že sa tento nález nenachádzal len v jednom mlieku, ale vo všetkých, ktoré žena otvorila. Zhrozená podala podnet aj na Štátnu veterinárnu a potravinovú správu, pričom jej odpovedali s tým, že situáciu ihneď preveria. Ak sa podľa slov zákazníčky potvrdí, že sa v mlieku nachádzala pleseň alebo niečo podobné, je schopná riešiť to aj súdnou cestou. Skontrolujte si preto pre istotu svoje mlieko aj vy.

,,Chcem vás upozorniť na mlieko SK výroby tatranské mlieko polotučné, aby ste ho predbežne nekupovali. Dnes som našla v krabici mlieka na spodku veľmi nemilé prekvapko (nejaký bordel), otvorím ďalšiu krabicu z kartóna a všade. Takže aby ste vedeli, čím nás kŕmia. Dala som dnes podnet na ŠVPS a milo ma prekvapili, že už aj reagovali a budú odoberať vzorky a zaležitosť prešetrovať. Som veľmi zvedavá na výsledok. Ak som pila plesne, alebo čo to je, a moja rodina tiež, verte, že to nenechám len tak, lebo už čo sa tu deje v tomto štáte, je nonsens.”

Zdroj/Foto: Nekŕmte nás odpadom/freepik

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.