Tak toto ste ešte nezažili. Žena, ktorá má čoskoro termín pôrodu si myslela, že sa jej bábätko už pýta na svet, a preto utekala do pôrodnice. Tam jej však lekári povedali, že ešte si na svojho potomka musí počkať a bol to planý poplach. Neuveríte, koľko jej za túto návštevu naúčtovali! Je to normálne?!

So svojou nepríjemnou skúsenosťou sa žena rozhodla podeliť na Facebooku v skupine Nekŕmte nás odpadom. Čo si o tom myslíte vy?

“V pondelok minulý týždeň o 18.00.hod.sme navštívili pôrodnicu v nemocnici Nitra.Termín pôrodu máme 25.01.2018. Príznaky boli dosť výrazné. Po vyšetrení doktorkou,nám oznámili, že máme ešte čas. Bábätko asi cvičilo. ☺ Po odchode z ambulancie nám oznámili, že musíme zaplatiť 10€. Opýtal som sa doktorky, že keď bude takýchto planých poplachov viac a prídeme do pôrodnice, či budeme vždy platiť??  Odpoveď’ÁNO 😨 Takže, pokiaľ žena neuvidí hlavičku bábätka, nech zostane v pokoji aj jej peňaženka, bude v pokoji ☺Vraveli, že 10€ sa bude platiť na pohotovosti len v prípade, ked prípad nebude klasifikovaný, ako vážny. Za vážny prípad sa platí na pohotovosti 2€. Nemocnice to vyriešili, za každú návštevu pohotovosti, úrazovky, pôrodnice 10€ 😨 Ženy pred pôrodom aj keď uvidia, krv, vodu, kŕče, budú čakať, aby zbytočne neplatili 10€ a ohrozia život dieťatka 😨Hnus čo sa deje na Slovensku 😨 Za všetko platíme’odvody do zdrav. poisťovní, lieky, objednanie, doplnkové hodiny, parkoviská pred nemocnicami, pohotovosti+úkony 😨 V ústave Slovenskej republiky je zakotvené bezplatné zdravotníctvo+školstvo 😨Dokedy nás bude,stále táto vláda okrádať????Hanba!!!”

Zdroj/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom, pixabay ilustračná