Dnes už známu sociálnu sieť Facebook využíva azda každý z nás. Či už na komunikáciu so svojimi priateľmi alebo dokonca na sledovanie svojich obľúbených stránok, blogov a mnohých iných. Práve týmto spôsobom nespokojná pani Zuzana rozprúdila v Slovákoch zlosť, keď zverejnila, koľko musela zaplatiť za televíziu.

V stredu 11. októbra sa podelila pani Zuzana so zážitkom, ktorý ju doslova šokoval. Podľa jej slov totižto žiadajú v Liečebnom ústave v Nitre na Zobore od pacientov poplatok. Ten sa ma týkať sledovania televízie na izbe. Čo je však ešte komickejšie je fakt, že poplatok zaplatíte automatu.

Čo si o tomto kroku myslíte vy? Názory Slovákov sa líšia, kým jedna časť tvrdí, že môže byť spokojná, že dostala aspoň to, druhí hovoria že väčšiu hlúposť ešte nevideli.

“Dnes som zažila terapiu šokom. Toto moje oči zočili v Liečebnom ústave v Nitre na Zobore – pľúcne oddelenie. Televízia na izbe pre pacientov za poplatok. Nemám slov. Ak môžte zdieľajte prosím, nech sa hanbí ten čo to vymyslel,” uviedla pani Zuzana na sociálnej sieti.

 Zdroj/Foto: Facebook | Ilustračná foto: pixabay.com ilustračná

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk