Skupina PAPAJAM z východu boduje najmä v zahraničných rebríčkoch. Okrem narastajúceho úspechu sa však môžu pochváliť aj veľmi šarmatnou speváčkou. Práve tá odhodila zábrany a exluzívne pre Manmagazin.sk, najčítanejší pánsky magazín na Slovensku, zapózovala nahá.

Kapela, tvorená speváčkou Jankou Kováčikovou a Marekom Vozárom, funguje už deviaty rok, pričom na profesionálnej úrovni posledné 4 roky. Ako sama Janka priznala, spev a hudba bola jej láska už od útleho detstva. „Ako dieťa som vlastne stále spievala. Z rôznych TV súťaží, z ktorých niektoré som aj vyhrala, som chodila po zábavách, svadbách, kde som spievala a keď som bola na strednej škole, tak Marek, môj hudobný partner, ktorý tiež pochádza zo Sniny ako aj ja, hľadal speváčku a vybral si mňa,“ prezradila pre Manmagazin.sk

Talentovaní rodáci zo Sninej nedávno zverejnili nový singel „Unfulfilled Love“. Novinku sprevádza videoklip, ktorý natočila speváčka počas svojej dovolenky v Španielsku. Text k skladbe napísal Jakub Murček, ktorý už s kapelou spolupracoval aj v minulosti. „Je to krásna skladba o láske, no niekedy si to život zariadi podľa seba. Aj o tom je naša novinka, o nenaplnenej láske. Je to niečo nové z našej dielne, no veríme, že si v skladbe nájde každý to svoje.

Na konte majú 2 štúdiové albumy a niekoľko singlov vydaných doma aj v zahraničí, ako napríklad v Nemecku, Španielsku, Rumunsku či Rakúsku.  Kapela tento rok spolupracovala už s viacerými interpretmi. Jar odštartovali s Ibrahimom Maigom, ktorého si prizvali k skladbe „ Fatoumata“, vydanej pod hlavičkou vydavateľstva Roton Music. „Ibi je náš dlhoročný kamarát, poznáme sa od môjho detstva,” prezradila speváčka. Taktiež sa môžu pochváliť skladbou „Boom Boom“ ktorá vyšla v lete. Práve tento hit zabodoval v Poľsku, kde je v rebríčku hranosti aktuálne na prvej priečke.

 

Celý rozhovor s Jankou a jej nahý fotoset nájdete na Manmagazin.sk TU!

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Instagram | Video: Youtube