Mladá rodina prosí verejne o pomoc celé Slovensko. Ich malý syn Jakubko potrebuje pomoc od lekárov, no aj dobrých ľudí. Zachrániť ho môže len jediná vec, na ktorú môže prispieť každý človek. 

Mladá rodina prosí celé Slovensko o pomoc. Ich malý synček sa narodil bez kostí v nohách a pomôcť mu dokážu len vďaka operácii v USA. Na tú však rodina nemá dostatok peňazí, a preto sa rodičia rozhodli vytvoriť zbierku, vďaka ktorej veria, že im dobrí ľudia pomôžu a dokážu dať Jakubkovi normálny život.

,,V tomto príspevku ide o zbierku pre nášho Jakuba, ktorý sa narodil bez holenných kostí (píšťal), jedného kolena a ešte pár “maličkostí” k tomu. Je to veľmi zriedkavé, preto s tým majú lekári (dokonca aj v AT alebo DE) veľmi malú skúsenosť, alebo dokonca žiadnu. Až na jedného špecialistu v USA (Dr.Dror Paley), kde chceme nechať Jakuba operovať, je to viacero operácií a museli by sme v Amerike ostať celý rok.”

Operovať by ho mal doktor keď bude mať Jakub 1,5 roka. Teraz má 9 mesiacov. Malý chlapček by sa rád postavil na nohy, ale zatiaľ nemôže. Jedinou jeho nádejou je operácia, na ktorú ale rodičia nemajú dostatok financií. Túžba po zdraví ich chlapca je dôvodom, prečo založili zbierku na jeho operáciu.

,,Nikdy som si nemyslela že sa to môže stať aj mne (nám), a že budem odkázaná na pomoc verejnosti. Ale ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy. Náš Jakub chce chodiť a potrebuje vašu pomoc.Kto má otázky, rada odpoviem. A vopred ďakujem a prosím všetkých o zdieľanie.”

Ak ste z tých, ktorí sa rozhodnú pomôcť, toto je číslo účtu, na ktoré môžete poslať peniaze a pomôcť tak Jakubkovi žiť lepší život.

Jakub Dazdarevic
IBAN: AT121200010019734267
BIC/SWIFT: BKAUATWW

alebo

Jakubko SK4783605207004201398543

Zdroj/Foto: Facebook/Andrea Durechova Dazdarevic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.