Tu je možné naozaj všetko! Naše cesty možno prirovnať k autodrómu či starej húsenkovej dráhe. Výtlky, nekonečné dokončovanie diaľníc, ktoré stále nie sú hotové, mätúce dopravné značenia a nakoniec železničné priecestia ako z Kocúrkova. 

Vitajte na Slovensku! Na stránke “Priznania Spišiakov” sa objavila fotografia zaujímavého železničného priecestia. Nejeden vodič by si pri takomto priecestí klepkal po čele. Závory osadzoval zrejme skutočný “expert”. Inak by sa nestalo, že obe závory sú na rovnakej strane. Aký má potom toto priecestie zmysel?

Okrem kritiky železničného priecestia sa na facebookovej stránke rozprúdila vlna komentárov, ktorá sa pustila do “fotografa”. Na obrázku je vidieť totiž nebezpečnú situáciu a to vyvolalo nevôľu nielen Spišiakov. Nabudúce má radšej autor fotografie pomôcť druhému šoférovi ako fotiť. Najmä ak bol ten druhý šofér v aute sám.

Zdroj/Foto: Facebook, Wikipedia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Srdcom východniarka, baba z pod Tatier. Miluje knihy, fitness a pečenie. Vyžíva sa vo všetkom kreatívnom. Informuje nielen o témach z jej rodného Popradu, ale občas zabŕdne aj do iných miest.