Víkendová tragédia na stavbe v Bratislave si vzala život Dušana z Oravy. Jeho manželka a 4 deti stále nevedia, čo presne sa na mieste nehody stalo. Zúfalá rodina prežíva ťažké chvíle, to, čo bude ďalej, nevie nikto z nich.

V nedeľu 25. marca došlo na stavbe v Bratislave k nešťastiu, pri ktorom zavalil dvoch robotníkov 400-kilogramový stavebný blok v momente, ako ho zdvíhali. Mladší Dominik utrpel zranenia hrudníka a bol prevezený do nemocnice, no je mimo ohrozenia života. Dušan Stopiak († 48) však toľko šťastia nemal a k rodine na Oravu sa už nikdy nevráti.

Po mužovi, ktorý pracoval na stavbe na Mlynských nivách v Bratislave, zostali 4 deti a zúfalá vdova. Dušanova manželka Albína je z udalosti zronená a vie, že ju čakajú ťažké chvíle. Robotník nebol len jej manželom a otcom štyroch detí, bol aj živiteľom rodiny.

Život rodine z Rabče (okres Námestovo) sa tak doslova v jednej sekunde poriadne zmenil. Manželka dokonca v týchto chvíľach stále netuší, čo sa na stavbe stalo. Cele nešťastie už vyšetruje Inšpektorát bezpečnosti práce a polícia.

Zdroj: cas.sk | Foto: depositphotos/pixabay