V priestoroch vysokej školy v Bratislave sa odohrala dráma ako v kriminálnom filme. Po príchode do práce našiel správca na zemi ležať telo mladíka, ktoré bolo zaliate krvou. Ako k tomuto nešťastiu došlo? 

Neuveriteľný prípad ako z filmu sa odohral v stredu ráno v priestoroch Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave. Správca, ktorý prišiel ráno do práce, našiel na podlahe ležať bezvládne telo mladíka, ktorý bol zaliaty v kaluži krvi. Správca ihneď privolal záchrannú službu, ktorá mladíka previezla do nemocnice. Podľa informácií, ktoré uvádza slovenskydennik.sk, ide o študenta školy, ktorý zrejme vypadol zo schodiska cez sklenené okno a pri páde prerazil strešné okno v suteréne.

Mladík je momentálne umiestnený v nemocnici a jeho stav je veľmi vážny až kritický. Keďže je prípad veľmi zvláštny a mladík tam musel ležať už dlhšiu dobu, zaujíma sa o to aj polícia, ktorá nevylúčila ani cudzie zavinenie. Podľa informácií sa v priestoroch školy konala vianočná kapustnica, na ktorej sa objavili isté nezhody.

Pohyboval sa tam neznámy mladík z Trnavy, ktorý mal byť kamarátom jedného zo študentov. Ten však robil problémy, a to nielen tým že obťažoval dievčatá, ale dokonca vyzýval do bitky aj chlapcov. Je možné, že tento mladík so zranením študenta nič nemá, no polícia celú situáciu prešetruje.

Ďalšie informácie škola neposkytuje, pretože by to mohlo zmariť vyšetrovanie polície. Študenti vysokej školy však dostali e-maily od rektora, ktorý zakázal akékoľvek organizovanie podujatí na akademickej pôde až do odvolania.

Zdroj: slovenskydennik.sk | Foto: Polícia SR