Na cestách Trenčianskeho kraja došlo v stredu 17. januára dopoludnia k prvej tragickej dopravnej nehode v tomto roku. O život tak prišla úplne zbytočne iba 19-ročná žena. 

Nešťastie sa udialo krátko pred 9.30 h, keď podľa doterajších zistení 43-ročný Martin z okresu Trenčín, vodič dodávky kuriérnej služby značky Fiat Ducato Maxi, jazdil smerom od Trenčína na Nové Mesto nad Váhom. Do jeho jazdnej dráhy vošlo z doposiaľ nezistených príčin oproti jazdiace osobné motorové vozidlo Alfa Romeo, ktoré riadila mladá, iba 19-ročná vodička z Trenčína.

“Vodička osobného vozidla utrpela po zrážke vážne zranenia, ktorým aj napriek intenzívnej snahe záchranárov podľahla na mieste dopravnej nehody. Vodič dodávky utrpel ľahké zranenie a bol prevezený na ošetrenie do trenčianskej nemocnice, “ informovala Elena Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne.

Podľa slov hovorkyne, podrobili dopravní policajti vodiča dodávky dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Vodičke bude odobratá krv. Dopravu počas dokumentovania tejto tragickej dopravnej nehody riadia policajti. Na miesto dopravnej nehody smeruje aj súdny znalec z odboru cestná doprava. Príčina a miera zavinenia tejto dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania.

Zdroj/Foto: KR PZ v Trenčíne

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.