Prišla jar a spolu s ňou aj motorkári. Niektorým sa, bohužiaľ, však ich stroj stane osudným. Rovnako dopadol aj 23-ročný Dominik z východného Slovenska, ktorý mal pred sebou to najkrajšie obdobie života. 

Na východe Slovenska došlo v nedeľu k tragickej a smutnej dopravnej nehode, pri ktorej zomrel len 23-ročný Dominik. Muž pracoval na hraničnej kontrole v Čiernej nad Tisou.

O to horšie sú zistenia, že Dominik a jeho partnerka prežívali najšťastnejšie obdobie svojho života. Paťka totiž nosí pod srdcom dvojičky, ktorých sa už ale ich otec nikdy nedočká. Veľkou oporou sú teraz pre ňu hlave rodina a kamaráti, a preto sa prostredníctvom sociálnej siete rozhodli vyzvať ľudí, aby zranenej matke pomohli s výbavou pre detičky. Ak budete mať záujem pomôcť i vy, číslo účtu nájdete na priloženom obrázku.

,,Dominik, náš brat, priateľ, jeden z nás, človek s veľkým srdcom, ktorý nás včera v nedeľné poludnie nečakane tragicky opustil. 
Opustil nielen nás, ale aj tých, na ktorých sa tešil najviac. Dve deti, ktoré jeho priateľka Paťka nosí pod srdcom.
Vrátit čas sa nedá, aj keď by sme všetci chceli. Skúsme aspoň nejak pomôcť Paťke a dvojičkám, ktoré čaká. Kto môžeme, 
prispejme, prosím, a pomôžme spraviť to, čo Dominik nestihol. Odpočívaj v pokoji, kamarát. Vieme, že si neodišiel. Iba si nás predbehol…
Nikdy na teba nezabudneme,“ vyzýva jeden z Dominikových priateľov.

Celé znenie výzvy na pomoc pre Dominikovu priateľku

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.