Známa a úspešná olympionička sa s celým Slovenskom podelila o radostnú správu. Do jej rodiny pribudne prvý potomok, na ktorého sa veľmi teší. Otcom dieťatka bude jej dlhoročný partner a tréner v jednom!

Úspešná slovenská olympionička Jana Dukátová oznámila celému Slovensku radostnú správu. Do rodiny pribudne nový člen, ktorého čaká so svojím trénerom Róbertom Orokockým.

Síce ju toto obdobie v kariére zabrzdí, no Jana chce trénovať dovtedy, dokedy to bude možné. Celému Slovensku je jasné, že preteky Svetového pohára v tejto sezóne nestihne, no nič sa nedeje, pretekov bude ešte dosť.

Pod vedením jej súčasného trénera a partera Róberta trénuje Jana už od roku 2001, no ich príbeh lásky sa začal až v roku 2012 po Olympijských hrách v Londýne. Tento pár si dokonale rozumel nielen na vode, ale aj ľudsky, čo ich ešte viac spojilo. Síce je jej partner o 12 rokov starší, no Jana v tom problém nevidí. Z predchádzajúceho manželstva má Róbert dve športovo nadané dcéry, takže pri ďalšom potomkovi zužitkuje svoje otcovské skúsenosti. Pre Janu to ale bude rodičovská premiéra a okrem zlata v podobe kovu bude mať pri sebe po celý život už aj iný druh zlata, ktorý bude ešte cennejší.

Jana je momentálne vo štvrtom mesiaci a tehotenské bruško už čoskoro neskryje. Informáciu o tom, či to bude dievčatko alebo chlapec nemajú, no nebránia sa ani jednému pohlaviu. Správu o jej tehotenstve vraj veľmi pozitívne prijala nielen rodina, ale aj národné športové centrum a sponzori, čo našu olympioničku veľmi prekvapilo. Svadbu momentálne tento pár neplánuje, podľa nich sú v živote omnoho dôležitejšie veci. Z tejto šťastnej správy sa tešíme a želáme veľa šťastia!

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook/Jana Dukátová, pixabay.com ilustračná

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.