Záver októbra  bude stáť v Topoľčanoch za to. V športovej hale sa totiž uskutoční druhé pokračovanie mega úspešného Minifestu. Čo si pre nás organizátori tentokrát pripravili?

Druhý ročník Topoľčianskeho Minifestu je už za dverami, užiť si dávku hudby budeme môcť už v sobotu 29. októbra v priestoroch Mestskej športovej haly. Po minuloročnej návšteve takmer 2000 ľudí chcú organizátori tento počet ešte zvýšiť. Preto Minifest 2016 prichádza s veľkými zmenami. Tou prvou a hlavnou bude, že festival prinesie viacero žánrov, of punku, cez rock, pop až po hip hop). Na pódiu sa teda v jeden večer predstaví HORKÝŽE SLÍŽE, INE KAFE, KARPINA a PIL C. Návštevníci si môžu vybrať so štyroch mladých kapiel ktorá kapela bude otvárať festival , internetovým hlasovaním. Novinkou pre návštevníkov bude rozšírený areál, kde organizátori pridali väčší počet stánkov. Na dlhé čakačky v rade tak môžete zabudnúť.

Niekoľko zmien sa dotkne aj samotných vstupeniek, na minifest budú mať deti do výšky 120 cm vstup zdarma, musia mať však so sebou osobou staršiu ako 18 rokov. Organizátori tento rok potešia aj zdravotne ťažko postihnutých. Všetci s preukazom ZŤP si môžu užiť festival zadarmo, musia prísť však v sprievode aspoň jedného človeka, ktorý si uhradí vstupné.  A to najlepšie na koniec! Úvodné ceny za  vstupenky sú nižšie ako minulý rok,  predpredaj začína od 7 eur.

Pozrite sa, ako to vyzeralo na Minifeste minulý rok:

Foto, Video: Youtube