Mladík stretol ženu, ktorá mu ihneď padla do oka v nitrianskom Tescu. Bolo mu však hlúpe vypýtať si na ňu kontakt. V prípade, že nemá priateľa, bude veľmi rád, ak sa mu táto dáma ozve. 

Svoju krásku stretol iba v pondelok 8. januára okolo 10.30 h. Zaujímavé oproti iným takýmto prípadom je to, že mladík sa s ňou rozprával a dokonca by vedel, kde ju má hľadať. Pracuje totiž ako kaderníčka a práve jeho strihala. Sympatická kaderníčka je vysoká asi 160 centimetrov. Aby si žena vybavila, o koho ide, priblížil aj ich konverzáciu.

Prehovorila ho vraj, aby sa nedal ostrihať úplne na krátko, keďže ide zima a nakoniec ho teda ostrihala s mašinkou na 9 mm. Rozprávali sa tiež o guľovačke počas Veľkej noci. “Bola si taká fakt normálna, sympatická, milá a samozrejme, že si sa mi aj páčila,” neskrýva svoje pocity v príspevku muž. Číslo si vraj nevypýtal preto, lebo nebol na to pripravený a nevedel ani, či dievča nie je náhodou zadané. Ak viete, kto môže byť táto krásna neznáma, posuňte jej túto informáciu 🙂

Zdroj: Facebook/Priznania žien | Foto: Facebook/OC Galéria Nitra