Na Orave prebieha veľká pátracia akcia, ktorej cieľom je nájdenie mladého Antona, o ktorom rodina nič nevie už niekoľko dní. Polícia aj rodina prosia verejnosť o pomoc pri hľadaní a zdieľaní jeho fotografie. 

Na Orave v týchto dňoch prebieha pátracia akcia, pri ktorej sa snažia nájsť mladého Antona K. (33) z Mútneho v okrese Námestovo. Muž odišiel minulý týždeň z domu, no nikto o ňom odvtedy nepočul. Keďže sa nevrátil domov a ani do zamestnania, rodina sa o neho veľmi bojí a prosí ľudí o pomoc pri jeho nájdení.

Portál cas.sk uvádza, že mladého muža videli ľudia naposledy na diskotéke v Námestove, no odvtedy o ňom nikto nič nevie. Po nezvestnom pátrajú v okolí Mútneho a Oravskej priehrady desiatky policajtov a dobrovoľníkov, no bohužiaľ bez výsledkov. Naposledy mal na sebe tento muž oblečenú zelenú mikinu s kapucňou, modré rifle a čierne topánky. Ak ste ho niekde náhodou videli, kontaktuje políciu, ktorej pomôže každá informácia.

AKTUALIZOVANÉ 15.1.2018 14:22 Portál pluska.sk priniesol informáciu o tom, že po dlhom pátraní našli záchranári Antona v Oravskej priehrade. Bohužiaľ, už nejavil známky života.

Zdroj/Foto: cas.sk, pluska.sk, Facebook/Polícia SR

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.