Ilustračná foto

Vodiči, pozor! Národná diaľničná spoločnosť (NDS) informovala o obmedzení, ku ktorému dôjde v oboch jazdných pásoch diaľnice medzi Bratislavou a Trnavou v km 17,156 až 18,959.  

Z dôvodu zabezpečenia priestoru pre zimnú údržbu tak dôjde k aktualizácii vodorovného dopravného značenia a posunu zvodidiel na úseku D1 medzi Bratislavou a Trnavou v mieste križovatky Triblavina.

V pravom jazdnom páse (smer Bratislava – Trnava) dôjde k posunu zvodidiel, aby bol zabezpečený priestor pre zimnú údržbu, na odhŕňanie snehu. Práce budú podľa informácií NDS prebiehať v oboch jazdných pásoch diaľnice medzi Bratislavou a Trnavou v km 17,156 až 18,959.

“S obmedzením  treba počítať v termíne od ranných hodín dňa 20. októbra 2018 (sobota) do podvečerných hodín 28.októbra 2018 (nedeľa),” upozorňuje NDS.

Prejazdné budú vždy minimálne dva jazdné pruhy v každom smere, okrem termínu od 27.10. (sobota) od 21:00 do nedele 28.10. do 6:00, kedy bude v smere z Bratislavy do Trnavy prejazdný jeden jazdný pruh. V prípade nepriaznivého počasia sa záverečné práce presunú na jeden z nasledujúcich víkendov. O prípadnej zmene bude NDS verejnosť informovať.

Po ukončení prác bude doprava v oboch smeroch vedená v troch pruhoch.

Zdroj: ndsas.sk | Ilustračná foto: pixabay.com