Máte chuť zaspomínať si na detstvo, prípadne chcete ukázať svojim ratolestiam, s čím ste sa kedysi hrávali vy? Teraz máte ideálnu príležitosť, pretože už čoskoro sprístupnia na Trenčianskom hrade zaujímavú výstavu hračiek z minulosti.

Výstava bude sprístupnená v priestoroch kasárne na Trenčianskom hrade od 1. marca do 13. mája a ponúkne rôzne hračky od tradičných ľudových až po tie retro. Tešiť sa môžete napríklad na hrkálky, pískacie hračky, kocky a priestorové skladačky, spoločenské hry, knihy, leporelá, bábiky, autíčka, plyšové hračky, kuchynský riad, lekárničky, pokladníčky a ďalšie. Samostatný kútik bude venovaný aj detským kočíkom či prenosnému bábkovému divadlu skriňového typu.

Zapožičanie hračiek zabezpečilo Vlastivedné múzeum v Považskej Bystrici, v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja.

Viac informácií nájdete na facebookovej stránke udalosti >>> TU <<<

Zdroj/Foto: Facebook/Trenčiansky hrad, Výstava “Hračky minulosti”

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá sa zaujíma o všetko, čo sa deje okolo nej a má potrebu upozorniť na to aj svoje okolie. Miluje písanie a ak náhodou nepíše nejaký článok, rada si prečíta dobrú knihu.