Pre obyvateľov z okolia Starej Turej, Nového Mesta nad Váhom či Myjavy máme skvelú informáciu. Pripravovaný film v obsadení známych slovenských a zahraničných hercov ponúka našim rodákom výnimočnú spoluprácu. Objaviť sa po ich boku a zároveň si privyrobiť. Kto by sa predsa nechcel vidieť na filmovom plátne?

Podľa dostupných informácií sa má už o pár dní začať v Starej Turej nakrúcať celovečerný koprodučný film Pivnica.  Zahrá si v ňom slávny franúczsky herec Jean Marc Bar. Pri tejto príležitosti tvorcovia hľadajú množstvo komparzistov vo vekovej kategórii 8 až 70 rokov. Šancu majú všetci, ktorí bývajú v okolí Starej Turej, Nového Mesta nad Váhom, Myjavy, Trenčína či Senice.

Komparz bude honorovaný a vyplácaný v hotovosti po nakrúcaní. V stredu prebehne osobná registrácia všetkých záujemcov priamo v Starej Turej,” informuje stránka Komparz Bratislava na Facebooku. Vo filme by sa mali objaviť známi slovenskí i zahraniční herci. Projekt podporila i RTVS, môžeme teda očakávať, že koprodučný film odvysiela aj ona. V prípade záujmu postupujte podľa inštrukcií uvedených v príspevku nižšie.

Zdroj: Facebook Komparz Bratislava | Foto: commons.wikimedia.org ilustračné

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dida
Zanietená redaktorka, ktorá vám prinesie tie najdôležitejšie informácie a pikošky z vášho mesta. Neuniknú jej ani podstatné témy, ktoré hýbu celým Slovenskom.