S príchodom nového roka došlo aj k zvyšovaniu cien. Priplatíme si nielen za potraviny, ale aj za rôzne služby. Od 1. marca sa zvýšia poplatky za satelitnú službu Skylink. 

O nových poplatkoch a zmenách informoval portál zive.sk. Satelitný operátor Skylink od začiatku marca zvyšuje servisný poplatok, teda základnú cenu, ktorú musí platiť každý používateľ. Tá sa po novom zvýši z pôvodných 3,69 € na 3,99 €. Ročné predplatné ostáva nezmenené vo výške 55,60 €.

“Cenník Skylinku, ktorý by mal byť platný od marca, neobsahuje stanice FilmBox Family, History HD a kanály spoločnosti AMC Networks (Spektrum HD, Sport1 HD, Sport2 HD AMC, Minimax, TV Paprika a Film+). V ponuke by sa mali objaviť kanály Travel XP a Cartoon Network,” uvádza portál zive.sk.

Od 1. marca zdražie aj balíček Multi s 88 stanicami z 11,80 € na 12,90 €. Cena balíčka Kombi so 106 kanálmi sa zas zvýši zo súčasných 15,50 € na 15,90 €. Balíček Flexi 7 sa zmení na Flexi 10 a jeho cena sa zvýši z 9,90 € na 11,50 € mesačne. Po novom poskytne 10 kanálov podľa vlastného výberu, súčasťou je aj základný balík so 44 kanálmi.

Skylink od marca ukončí poskytovanie balíčkov HD Plus, Multi HD a Mixbox a nahradí ich novými stanicami. Dôvodom je celkové zatraktívnenie poskytovanej ponuky.

Zdroj: zive.sk | Ilustračná foto: Pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá sa zaujíma o všetko, čo sa deje okolo nej a má potrebu upozorniť na to aj svoje okolie. Miluje písanie a ak náhodou nepíše nejaký článok, rada si prečíta dobrú knihu.