Na východnom Slovensku došlo k záhadnému usmrteniu, pri ktorom zomrel lesný hospodár Vojtech. Ten mal na tele strelnú ranu. Polícia celý prípad prešetruje a hľadá ďalšie dôkazy. 

V Prešovskom kraji došlo k nešťastiu, ktoré zatiaľ nemá vysvetlenie. Vladimír (58) našiel v lese nehybné telo Vojtecha († 74), o ktorom sa podarilo zistiť, že pochádza z Piešťan a je lesným hospodárom. Jeho smrť je však záhadou aj pre políciu, ktorá prípad vyšetruje. Telo našiel muž konkrétne v katastri obce Hrubov v doline Medvede v stredu popoludní. Privolaný lekár zistil, že muž pravdepodobne zomrel na strelné poranenie, ktoré mu spôsobilo smrteľné zranenie. Pre presné zistenie príčiny bola nariadená pitva.

Smrť tohto muža je záhadou aj preto, že nikto z blízkych si nevie vysvetliť, čo na východnom Slovensku robil. Muž síce bol na dôchodku, no keďže bol mimoriadne aktívny, stále bol lesným hospodárom, ale v dedine v okrese Nové Mesto nad Váhom. Polícia momentálne prípad vyšetruje a začala sa trestné stíhanie pre usmrtenie.

Zdroj: cas.sk | Foto: Pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.