Zákazníčka si pri nákupe vajec všimla niečo, čo ju naozaj nepotešilo. Tento údaj na produkte považuje za zavádzanie zákazníkov. Rozhodla so skúsenosťou podeliť a upozorniť na to i ostatných spotrebiteľov. Pretože je pravdepodobné, že veľa ľudí by to zistilo, až keď by nakúpené vajíčka išli použiť.

V poslednej dobe sa to nespokojnými zákazníkmi, ktorí nájdu pochybenie obchodníkov len tak hemží. Zákazníčka počas svojho nákupu ale natrafila na niečo, na čo by sme si mali dávať veľký pozor. Žena sa rozhodla, že si kúpi slovenské vajcia a preto siahla po tých, ktorých obaly informujú o tom, že vajcia boli vyrobené na Slovensku. Keď si ale pozrela údaj o krajine pôvodu, dočítala sa, že kód krajiny je uvedený na vajci.

Zákazníčka sa tak rozhodla aj napriek slovenským značkám a vlajkám na obale vajcia otvoriť a preveriť si, či sú naozaj zo Slovenska. V momente ako uvidela, že na vajci je kód PL, zostala v šoku. Keďže je to podľa nej zavádzanie zákazníkov, rozhodla sa o tomto zistení informovať ľudí prostredníctvom sociálnych sietí, aby si na to dávali pozor.  ,,Toto nie je zavádzanie zákazníka?“ napísala žena ku predmetnej fotografii.

Zdroj: Facebook Nekŕmte nás odpadom | Foto: Facebook Nekŕmte nás odpadom, pixabay.com ilustračná