Zhrozená mama Martiny Kušnírovej Zlatica prežíva najhoršie obdobie vo svojom živote. Nielenže jej neznámy vrah brutálne zabil dcéru, ľudia jej začali posielať ešte aj listy, ktoré vôbec nie sú povzbudivé. Zlatica Kušnírová sa síce nebojí, no zvažuje podanie trestného oznámenia.

Zlatica Kušnírová na prvý pohľad vyzerá ako silná a tvrdá žena, ktorá dokáže bojovať aj v ťažkých časoch, no pravda je taká, že po vražde vo Veľkej Mači nedokáže spať, jesť a celé dni preplače. Každý deň, keď ide cestou do obchodu, sa zastaví aj na cintoríne pri hrobe svojej milovanej dcéry.

Pani Zlaticu hnevá nielen priebeh celého vyšetrovania a ľudia, ktorí ho vykonávajú, ale aj to, že napriek tomu, že od začiatku vedela, kedy Jána a Martinu zavraždili, polícia si tvrdila svoje. ,,Od začiatku som hovorila, že ich museli zabiť v stredu 21. februára večer. Posledný hovor bol medzi Jankovou sestrou a Martinkou o 19.50 hodine, no ked som im volala ja o 20.15, už nezdvíhali. Stále, keď sa pozriem na hodiny, mám pred očami čas 20.05, lebo viem, že niekedy vtedy ich zabili.“

Väčšina ľudí s Martininou mamou súcití a je na jej strane, no nájdu sa aj takí, ktorí sa jej v tomto ťažkom období dokážu vyhrážať a zastrašovať ju. Ako sama pre portál pluska.sk prezradila, len nedávno ju kontaktovala pani, ktorá tvrdila, že sa jej zjavil anjel Martinky a odkazuje mame, aby sa už v médiách nevyjadrovala a všetko nechala tak. To však ale nie je všetko, Zlatici prišiel aj list z Levoče, ktorý je plný nadávok a vyhrážok. Niekto sa na nej vybúril tým, že jej nadáva do šialených kráv a že sa spolčila s Luciferom.

Zlatica Kušnírová je však odhodlaná a nenechá sa odradiť ani takýmito ľuďmi. ,,Keď si niekto myslí, že ma odradí, je na omyle. Vždy sa opýtam, ako by na mojom mieste reagovali Martinka a Janko a viem, že by bojovali rovnako!“ tvrdí zronená žena. Zlatica je natoľko odhodlaná, že je ochotná podať aj trestné oznámenie. Podľa nej by sa mali ľudia spamätať a keď s ňou nechcú bojovať za pravdu, nech sa do toho nemontujú.

Zdroj: pluska.sk | Foto: YouTube/Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.