Známa a odvážna redaktorka Markízy Kristína Kövešová si posvietila na zlodejský gang úradujúci v Nitre. Situácia je napätá a nebezpečná, so zlodejmi si zatiaľ nikto nevie dať rady. 

Zlodejský gang v Nitre terorizuje množstvo slušných ľudí. Okrem polície a ochranky v nákupných centrách je im na stope aj známa a odvážna redaktorka televízie Markíza Kristína Kövešová. Ako už informovalo množstvo médií, gang je nebezpečný a nepriateľský. Zlodeji vraj vedia byť poriadne agresívni nielen k zákazníkom, ale i k personálu. Zamestnancov obchodov, ktorí s nimi nespolupracujú, si dokonca počkajú na autobusových zastávkach, pričom rady si s nimi nevie dať ani SBS.

Podobnú situáciu s nimi zažila nebojácna redaktorka Kristína Kövešová, keď ju po nákupnom centre v Nitre začal gang naháňať. I keď Kristína stihla prísť do auta, jeden z mužov si pred neho ľahol a vyhrážal sa jej, že keď sa pohne, zrazí ho.

Drzosť zlodejov však zachádza ešte ďalej. Na svoje okrádanie dokážu totiž použiť aj vlastné deti vo veku od 6 do 10 rokov. Známe sú i prípady, kedy chcel predavač z bezpečnostných dôvodov zavrieť mrežu, no zlodeji pod ňu sotili dieťa so slovami, že či im ho chcú zabiť. Samozrejme, vyľakaný personál mrežu stopol a zlodeji si pokojne z obchodu odišli, akoby sa nič nestalo.

Prípadom sa ďalej bude zaoberať redaktorka Kövešová a aj polícia, ktorá sa snaží situáciu riešiť, no zatiaľ neúspešne. Obyvatelia Nitry sú zhrození a množstvo z nich sa oprávnene bojí. Gang je schopný nielen krádeže, ale aj ublíženia na zdraví, a to slušným ľudom za odcudzenie majetku nestojí.

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.