Neskutočný úspech. Lucia Košecká z Topoľčian nielen že vyhrala na Mozolani Cup v Žiline prvé miesto vo svojej kategórií, stala sa tiež absolútnou víťazkou v rámci bodyfitness. To však stále nie je všetko, týmto úspechom si poistila miestenku na majstrovstvách sveta!

Mozoláni Fitness Cup 2016, ktorý sa konal v nedeľu 30. októbra v Dome odborov v Žiline, je už minulosťou. Boli to nominačné preteky na majstrovstvá sveta vo fitness, bodyfitness, bikiny fitness a men’s physique, ale zároveň sa na tomto podujatí uskutočnila aj novinka, súťaž pre neregistrovaných kulturistov a bikinárky.

Na súťaži sa predstavila aj Topoľčianka Lucia Košecká, ktorej vychádza sezóna na jednotku. Triumfálne pokračovala aj v nedeľu, keď v kategórií bodyfitnnes nad 163 cm prevalcovala súperky a obsadila prvé miesto. Okrem toho bola na záver súťaže vyhlásená aj ako absolútna víťazka v bodyfitness. Lucka má však aj ďalší dôvod na radosť, výhra jej vyniesla nomináciu na  majstrovstvá sveta, ktoré sa budú konať v Poľsku už o necelé dva týždne. Držíme palce!

Zdroj: mozolani.com | Foto: Facebook Lucia Košecká